Yoga

Büyüleyici Ovabükü sahilinde Akdeniz’e karşı tertemiz havada yapacağınız Yoga veya Pilates ile tüm gerginliklerinizden kurtulup tazelenmek istemez misiniz?

Yanınızda mat bile getirmenize gerek olmadan, denize karşı ahşap bir platform üzerine tamamen doğal malzemelerden inşa edilmiş, korunaklı ve geniş Yoga ve Pilates Salonumuzdan faydalanabilirsiniz. Zinde bir tatil için salonumuz günün her saati pansiyon ve restoran misafirlerimizin ücretsiz kullanımına açıktır.

Yoga ve Pilates Salonumuz kalabalık Yoga gruplarının kullanımına uygun olarak inşa edilmiştir. Tasarımı, konumu ve ebadı itibariyle son derece özel ve Datça bölgesinde tektir. Sahile bakan güney cephe hem deniz ve yunan adaları manzarasına, hem de yazın serinleten imbat rüzgarlarına açıktır. Diğer cephelerinde ve tavanda, hem zihni izolasyon hem de güneş ve rüzgar gibi doğal etkenlerden koruma sağlaması amaçlı olarak bambu ve benzeri doğal malzemeler ile koruma sağlanmıştır.

Belli dönemlerde Yoga gruplarının grup eğitim, etkinlik ve Yoga kamp organizasyonlarına ev sahipliği de yapmaktayız.

Yılın her zamanı, özellikle de Datça’da Yoga aktiviteleri için en elverişli zamanları olan ilkbahar ve sonbahar aylarında, her türlü Yoga aktiviteleri için gruplara kapımız açık. Doğanın bütünlüğü içinde, özgür denize karşı yoga yapmanın, güneşli öğlenlerde sahildeki rengarenk çakıllarla oynaşmanın, bulutsuz gecelerde yıldız veya ay ışığıyla yıkanmanın ve sadece doğa sesleri ile uyumanın hazzını almak için en uygun dönemdir bahar ayları.

Kalabalık grupların aktivite planlarını yaparken bize henüz tarih belirlemeden önce ulaşmalarını ve uygun tarihler konusunda bilgi almalarını tavsiye ederiz.

Yaklaşan Yoga Grup Aktiviteleri

Aşağıdaki tabloda kesinleşmiş olan yoga grup programını görebilirsiniz. Bunların dışında kalan tarihler için Yoga programı oluşturmak isterseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

DönemEğitmenKısayol
18 - 22 Nisan 2016
Albüm
Faruk Kurtuluşkurtulusfaruk.com/datca-yoga-kampi/
18 - 21 Mayıs 2016Hakan Aktürkwww.cihangiryoga.com
8 - 12 Haziran 2016Ece Ekincioğlu & Devrim Öztürkbarakayoga.com
2 Temmuz - 20 Eylül 2016Çeşitli Eğitmenlerwww.datcayogacamp.com
26 - 30 Eylül 2016Hakan Aktürkwww.cihangiryoga.com
5 - 10 Ekim 2016Şeyma Özcanwww.seymaozcan.com
Namaste !!