Pansiyon

« arasında 4 »

Misafirlerimizi tümü 2014 yılında bütünüyle yenilenmiş olan son derece konforlu, 2 ve 3 kişilik olmak üzere toplam 13 adet odamızda, oda ve kahvaltı hizmet seçeneği ile konuk etmekteyiz. İhtiyaç halinde odalarımıza bir de çocuk yatağı ilave edebilmekteyiz.

Tüm odalarımızda klima, wi-fi internet, saç kurutma makinesi, havlular ve 24 saat sıcak su standart olarak bulunmaktadır, televizyon ve buzdolabı bulunmamaktadır. Televizyon izlemek isteyen misafirlerimiz için ortak bir televizyon alanı, lobi salonumuzda, ayrıca bulunmaktadır.

Otantik Akdeniz tarzında yöreye uygun döşenmiş odanızda bulacağınız şirin balkonunuzda doğa ve deniz kokulu tertemiz havayı soluyup, nefis Datça doğasının veya Ovabükü sahili manzarasının keyfine varacaksınız.

İşletmemizde Çamaşır/Yıkama hizmeti bulunmaktadır. Kalışınız süresince standart olarak 3 günde bir oda temizlik hizmeti vermekteyiz. Temizlik konusundaki farklı zamanlama isteklerinizi de imkanlarımız ölçüsünde karşılamaya çalışmaktayız. Odalarımıza ilk gün giriş saati 14:00, oda boşaltma saati ise 12:00’dir.

Konsept odamız da özel tasarımıyla bu yıl hizmete girmiştir.

Sezon dışı misafirimiz olmak isterseniz, bahar edasıyla seyreden Datça kışının serin bir gününde bile sizleri zinde bir doğa ve sıcacık keyifli bir pansiyon ortamı bekliyor olacak.