Restoran

Organik bahçemizde yetişmiş sebzeleri en taze deniz ve et mahsulleri ile buluşturarak özenle hazırladığımız menümüzde, yöresel Akdeniz ve Ege mutfağının en seçkin tatlarını bulacaksınız.

Sabahları 08:00 – 10:30 arası zengin yöresel ve organik lezzetlerle bezeli açık büfe kahvaltınızda peynirin ve tereyağının en seçkinlerini, zeytinin en iyisini, fırından çıkan köy ekmekleri ile ev yapımı organik reçelleri, domates-salatalık-biberin en organiğini dalından bile koparıp sofranıza alarak, kuş sesleri arasında  güne gülümseyerek başlayabilirsiniz.

Çeşit çeşit iştah açıcı atıştırmalıklar, doğal hazırlanan zeytinyağlılar, özenle hazırlanmış zengin meze çeşitleri, tazecik salatalar, et menüsü ve özellikle hünerli ellerde lezzet şölenine dönüşen Ahtapot, Kalamar, Karides, diğer deniz mahsulleri ve ustalıkla hazırlanmış deniz balıkları ile günün her saati  ve akşam yemeğinde sizleri ağırlamaya hazırız. Kablosuz Internet’e restoranımızın gerek sahil gerek ise de lobi bölümünden sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Mutfağımız hijyen ve lezzeti ile civardaki en beğenilenlerden olduğundan, kah organik açık büfe köy kahvaltımızı tatmak, kah öğle yemeği ve öğleden sonra keyifli değişik tatlar ile içeceklerini yudumlamak, kah akşam yemeğinde balık veya et soframızda misafirimiz olmak isteyen misafirlerimizin, önceden rezervasyon yaptırarak uğramalarını tavsiye ederiz.

« arasında 2 »

Deniz kıyısında rakı – balık. Tabii ki özenle hazırlanmış mevsim zeytinyağlıları, ahtapot ızgara ve salatası, kalamar, Ezine beyaz peynir ve kavun ile birlikte. İstek üzerine, önceden sipariş verilmesi halinde gruplara istedikleri özel lezzetleri da hazırlayabilmekteyiz, taş fırınımızda hazırladığımız tandır gibi.

Sonrasında da sözgelimi bahçemizdeki bal kabaklarından enfes bir bademli kabak tatlısı! Tüm sebze ihtiyacımızı arka bahçemizdeki geniş organik bahçemizden karşılamaya özen göstermekte, dolayısıyla menümüzdeki zeytinyağlı ve ev yemeklerini mevsimlik mahsuller ile hazırlamaktayız.

« arasında 2 »