Yoga

Leider ist der Eintrag nur auf Türkisch und Amerikanisches Englisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Büyüleyici Ovabükü sahilinde Akdeniz’e karşı tertemiz havada yapacağınız Yoga veya Pilates ile tüm gerginliklerinizden kurtulup tazelenmek istemez misiniz?

Yanınızda mat bile getirmenize gerek olmadan, denize karşı ahşap bir platform üzerine tamamen doğal malzemelerden inşa edilmiş, korunaklı ve geniş Yoga ve Pilates Salonumuzdan faydalanabilirsiniz. Zinde bir tatil için salonumuz günün her saati pansiyon ve restoran misafirlerimizin ücretsiz kullanımına açıktır.

Yoga ve Pilates Salonumuz kalabalık Yoga gruplarının kullanımına uygun olarak inşa edilmiştir. Tasarımı, konumu ve ebadı itibariyle son derece özel ve Datça bölgesinde tektir. Sahile bakan güney cephe hem deniz ve yunan adaları manzarasına, hem de yazın serinleten imbat rüzgarlarına açıktır. Diğer cephelerinde ve tavanda, hem zihni izolasyon hem de güneş ve rüzgar gibi doğal etkenlerden koruma sağlaması amaçlı olarak bambu ve benzeri doğal malzemeler ile koruma sağlanmıştır.

Belli dönemlerde Yoga gruplarının grup eğitim, etkinlik ve Yoga kamp organizasyonlarına ev sahipliği de yapmaktayız.

Yılın her zamanı, özellikle de Datça’da Yoga aktiviteleri için en elverişli zamanları olan ilkbahar ve sonbahar aylarında, her türlü Yoga aktiviteleri için gruplara kapımız açık. Doğanın bütünlüğü içinde, özgür denize karşı yoga yapmanın, güneşli öğlenlerde sahildeki rengarenk çakıllarla oynaşmanın, bulutsuz gecelerde yıldız veya ay ışığıyla yıkanmanın ve sadece doğa sesleri ile uyumanın hazzını almak için en uygun dönemdir bahar ayları.

Kalabalık grupların aktivite planlarını yaparken bize henüz tarih belirlemeden önce ulaşmalarını ve uygun tarihler konusunda bilgi almalarını tavsiye ederiz.

2019 yılı Yoga Grup Aktiviteleri

Aşağıdaki tabloda kesinleşmiş olan yoga grup programını görebilirsiniz. Bunların dışında kalan tarihler için Yoga programı oluşturmak isterseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

DönemEğitmenKısayol
18 - 22 MartDidem ErtanDansla Yoga Terapi ve Somatik Yoga ‘Şifalan’
20 - 27 NisanFaruk KurtuluşYoga Kampı – Faruk Kurtuluş
1 - 5 Mayıs Gözde TolanMozaik Kampı
16 - 20 MayısNeşe KayhanPilates on Camp
20 - 24 Mayıs
Sibel Ellialtıo(Yoga Eğitmeni)
Gülçin Gökçebağ(Mindfulness Eğitmeni)
Barış Enük(Uzman Psikolog)
Mindfulness ve Yoga
25 - 28 MayısPınar GöktürkPınar Yoga
15 - 19 HaziranMerih Kenet Merih Kenet
22 - 26 HaziranMerih Kenet Merih Kenet
26 -30 Haziran Githa Yoga, Harun Kohen & Başak KarslıoğluGitha Yoga
3 - 7 TemmuzSaba Başoğlu
Duygu Bingöl
Farkındalık Kampı Facebook Sayfası
4 - 8 Eylül Ece Ekincioğlu
14 - 19 EylülMerih Kenet Merih Kenet
21- 25 EylülDuru DuruYoga
Namaste !!