Über uns

Leider ist der Eintrag nur auf Türkisch und Amerikanisches Englisch verfügbar.

Datça yarımadası’nın Akdeniz tarafında yer alan Mesudiye köyüne bağlı Ovabükü koyunun ferah, sakin ve huzurlu atmosferini benimsemiş bir Butik İşletmeyiz. Ovabükü’nün batı ucunda, çiçek kokulu bahçeler içinde, denize sıfır konumda aile işletmemiz olan Pansiyonumuzda, 2004 yılından beri siz misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Açık büfe bol seçenekli organik köy kahvaltımızın yanı sıra gün boyu sıcak, soğuk ve alkollü içeceklere eşlik eden birbirinden leziz yiyecekler ile pırıl pırıl bir denizin ve büyülü bir doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Restoranımızın mutfağı hijyen ve lezzet konularında iddialıdır. Organik sebze bahçemiz, sağlıklı tatlarla, tatilinize ayrı bir keyif katacaktır.

Günün her saati, tamamen doğal malzemelerden inşa edilmiş korunaklı geniş Yoga ve Pilates Salonumuzda, eşsiz Ovabükü manzarasına karşı tertemiz havada yapacağınız Yoga veya Pilates ile rahatlayabilirsiniz. Çevredeki aktivitelere katılıp, uzun doğa yürüyüşleri yaparak da tatilinize zindelik katabilirsiniz.

Evlilik töreni, nişan, doğum günü, yıldönümleri, kutlama Etkinlikleri gibi, en özel günlerinizden kalacak anılarınızı bile Melinda’nın büyülü atmosferi ile çerçevelemeniz mümkün.